Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Site İçi Arama
En Çok İzlenenler

Doğanın Kalbinde Butik Otelimi
1393 İzlenme, 0 Yorum

Gelmeniz için çok sebep var..:
1233 İzlenme, 0 Yorum

ABANT DÖRT MEVSİM KONAĞI
1138 İzlenme, 0 Yorum

ABANT'TAN KIŞ GÖRÜNTÜLERİ
1097 İzlenme, 0 Yorum

ABANT GÖLÜ
1079 İzlenme, 0 Yorum

Dört Mevsim Bolu-Kış
926 İzlenme, 0 Yorum

Dört Mevsim Bolu-Sonbahar
897 İzlenme, 0 Yorum

Dört Mevsim Bolu-İlkbahar
876 İzlenme, 0 Yorum

Abant Dört Mevsim Konağı Butik
305 İzlenme, 0 Yorum

Abant Dört Mevsim Konağından S
287 İzlenme, 0 Yorum

Konaklama

Fiyatlarımıza KDV dahil olup, müessesemiz ALKOLSÜZDÜR...!!!

 

Konağımızdaki tüm odalarımız; sizlere evlerinizdeki sıcaklığı, konforu ve rahatlığı aratmayacak şekilde düzenlenmiş olup, kendinizi doğanın kucağında gelenek ve modernizmin buluştuğu noktada bulacaksınız.
 
İlkbahar’da doğanın uyanışında yeşilin her tonunu, Yaz mevsiminde yeşil ve sarı renklerinin envayi çeşidini, Sonbahar’da sarı, turuncu ve kırmızı renklerinin aşk kokan saflığını, Kışın ise karlar altındaki doğanın sessizliği ve büyüleyici atmosferini bizzat içinde olarak seyredecek ve sahit olacaksınız.
 
Bu görsel zevki tadarken hemen yanı başımızdan akan Abant deresinin şırıltısı ve saflığı ile ruhunuzu dinlendireceksiniz. Bu atmosfer içinde tamamen yöresel köy ürünlerinden oluşan ve birbirinden lezzetli 20 çeşit meşhur serpme köy  kahvaltımızın tadını çıkartacaksınız.


İşletmemizde; Konaklama + Kahvaltı Konsepti uygulanmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz, farklı öğünlerde lokantamızdaki yöresel bolu ev yemekleri ve ızgara menülerinden faydalanabilirler.


İşletmemizde; standart oda ve suit oda seçenekleri bulunmaktadır.
 
Standart Odalarımızda;
Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Kesintisiz Sıcak Su imkanı, WC, Banyo, Odalarda Saç Kurutma Makinası, Konforlu Ortopedik Yataklar, LCD Televizyonlar, Merkezi Uydu yayını, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmakta olup 2+1 yatak kapasitesine sahiptir.
 
Suit Odalarımızda; Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Kesintisiz Sıcak Su imkanı, WC, Banyo, Odalarda Saç Kurutma Makinası, Konforlu Ortopedik Yataklar, LCD Televizyonlar, Merkezi Uydu Yayını, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmakta olup 4+1 yatak kapasitesine sahiptir.


Önemli: Değerli Misafirlerimiz; Abant bölgesinde son zamanlarda ''Konak, Butik Otel v.s.'' isimler ile ve dış görünüşü olarak görüntüsünü bize benzetmeye çalışan taklitlerimizden lütfen sakınınız! Abant Dört Mevsim Konağı Butik Otel & Restaurant insan odaklı hizmet kalitesi ve güler yüzlülüğü ile markalaşmış bir müessesedir. 

 

İŞLETMEMİZDE;

Check-İn: 13:30 sonrası,

Check-Out: 12:00 öncesidir.

Kahvaltı Saatleri: 08:30-11:00 arası,

Akşam Yemekleri: 19:00-21:00 arasidir.Hava Durumu

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı (mail order) ile ödeme yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Hesap numaralarımız için burayı tıklayınız.

Çoklu Dil
Fotoğraf Galerisi
İstatistikler
Toplam: 511038
Aktif: 9
Bugün: 130
Dün: 448

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal